Posiadamy bardzo dużą gamę części zamiennych do popularnych kabin prysznicowych oraz stelaży podtynkowych. W naszej ofercie znajdziesz także zawiasy i odbojniki do desek sedesowych firmy Koło, Keramag i części do systemów hydromasaży, a także elementy elektroniczne  do spłukiwania pisuarowego. Mamy duży wybór przycisków spłukujących do starszych modeli stelaży podtynkowych Koło, Geberit, Perline.

Obsługujemy klientów indywidualnych, placówki publiczne, hotele oraz biurowce. Klienci zamawiający większe ilości mogą liczyć na rabat od całego zamówienia. 

Produkty w naszej ofercie są oryginalne, pochodzą z bezpośredniej dystrybucji i posiadają gwarancję producenta.

Fachowa pomoc w doborze części zmiennej

Jeśli nie znasz modelu swojego stelaża czy kabiny, nie masz już faktury zakupu chętnie pomożemy w zidentyfikowaniu modelu i wskażemy produkt, który będzie pasował.
Wystarczy, że wyślesz zdjęcie na maila lub zadzwonisz do nas, a my postaramy się pomóc w zakupie. U nas dostaniesz wsparcie techniczne, na stałe współpracujemy z autoryzowanym serwisem z branży. Jeśli jakiś produkt firmy koło lub Geberit nie występuje w naszym katalogu dołożymy wszelkich starań, aby go dla Ciebie zamówić.