Dane osobowe


Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO obowiązywać będzie we wszystkich krajach Unii Europejskiej i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych przetwarzanych przez "e-kabina" Agnieszka Czyż 

Czym są dane osobowe?
Dane osobowe to zgodnie z RODO informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. W przypadku danych przetwarzanych przez  "e-kabina" Agnieszka Czyż takimi danymi są np. imię i nazwisko osoby, adres e-mail, numer telefonu, adres dostawy, historia zamówień i przeglądanych produktów.

Administrator danych
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma  "e-kabina" Agnieszka Czyż  z siedzibą w Bochni przy ul. Kącik 2 . NIP: 8681221811. REGON 368482620.

Pozyskiwanie danych
Dane osobowe mogą zostać pozyskane przez  "e-kabina" Agnieszka Czyż:
• w drodze korespondencji e-mail i zapytań ofertowych skierowanych do  "e-kabina" Agnieszka Czyż.
• poprzez wysyłkę formularzy kontaktowych przez użytkowników sklepu internetowego www.kabinyakcesoria.pl, należącego do  "e-kabina" Agnieszka Czyż.
.• bezpośrednio od Użytkowników udostępniających swoje dane osobowe podczas rejestracji konta w serwisie internetowym lub zapisujących się do newslettera rozsyłanego przez  "e-kabina" Agnieszka Czyż.
.• bezpośrednio od użytkowników korespondujących z firmą  "e-kabina" Agnieszka Czyż na sklepie www.kabinyakcesoria.pl za pomocą chatu

Cel przetwarzania danych
Dane osobowe Użytkowników (tj. imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, historia zakupów) przetwarzane są w celu promowania działalności oraz lepszego dopasowania ofert produktów firmy  "e-kabina" Agnieszka Czyż.

Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak długo będą niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu, chyba że wcześniej wyrażą Państwo sprzeciw wobec ich przetwarzania.

Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto użytkownikom przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych osobowych.

Użytkownikom przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pana(Pani) zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

Użytkownicy mogą w każdym momencie skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronach internetowych, których firma  "e-kabina" Agnieszka Czyż jest właścicielem lub bezpośrednio wysyłając wiadomość na adres e-mail sklep[at]kabinyakcesoria.pl, a także pisemnie na adres: e-kabina | ul. Kącik 2 | 32-700 Bochnia- w celu usunięcia danych osobowych lub ograniczenia ich przetwarzania.